تبلیغات


 

http://up.iranblog.com/images/10uoqpwp18hwvdld63q.gif

قابل توجه وبمسترهای پربازدید

 در آمد ماهیانه حداقل پانصد هزار تومان

این یک فرصت بی نظیر است 

http://up.iranblog.com/images/yxh8reu8syhv49a2w2pf.gif

پذیرش نمایندگی فروش در  بهارستانفروشگاه  بهارستان با بیش از 2 سال سابقه در زمینه تجارت الکترونیک  با بیش از 400 عنوان محصول متنوع و پر فروش اقدام به واگذاری نمایندگی فروش محصولات فروشگاههای زیر مجموعه خود کرده و در این راستا از تمامی وب مسترهای پربازدید و برجسته ایرانی دعوت به همکاری می نماید . 

http://up.iranblog.com/images/6y33b1x0qtsfue6dv24r.jpg


با توجه به شرایط همکاری در فروش  ( در صد سهم وب مسترها و نحوه تسویه حساب ) و سود سرشاری که نصیب اعضای فروشگاه  می شود (درآمد ماهیانه حداقل پانصد هزار تومان ) ، لذا امکان عضویت تنها برای وب مسترهای برجسته و پربازدید ایرانی مهیا می باشد . قطعا میزان درآمدتان در مقایسه با دیگر سیستمهای مشایه ، شما را حیرت زده خواهد کرد . بر این اساس توجه به نکات زیر برای صاحبان سایتها ، وبلاگها و گروههای اینترنتی ضروری می باشد .

1) عضویت  برای

                      وب مسترهای با بازدید روزانه +5000

                      و یا

                     
گروههای اینترنتی فعال با تعداد اعضای بالاتر از 15000

                      و یا

                      فروشگاههای اینترنتی با فروش روزانه بیشتر از  15 سفارش

 

امکان پذیر می باشد.


2) دلیل افزایش فروش بیشتر شما در بهارستان ، وجود محصولات متنوع و مهمتر از آن پر طرفدار و پر فروش اینترنتی در فروشگاهای متصل می باشد . دقت بسیاری که در اضافه کردن محصولات در فروشگاهها صورت می گیرد ، از انباشته شدن محصولات غیر ضروری جلوگیری کرده و فروشگاههای بهارستان  را محلی برای گلچین محصولات اینترنتی تبدیل کرده است که این امر اثر چشمگیری در افزایش فروش فروشگاهها داشته است .

3) دلیل دیگر درآمد بیشتر شما درصد مناسب فروش محصولات( 30 تا 45 درصد) و همچنین تسویه حساب کاملا شفاف و منظم می باشد .(3 بار در ماه)

4) با توجه به تنوع محصولات ، تمام فروشگاههای اینترنتی پر بازدید می توانند محصولات بهارستان  را ( به طوری که موارد اشتراکی بین محصولات بهارستان و فروشگاه نباشد ) در کنار دیگر محصولات خود در فروشگاه عرضه کرده و به این ترتیب هم تنوع محصول فروشگاه خود را افزایش داده و هم میزان فروش و درآمد خود را افزایش دهند .

 5) امکان عضویت برای سایتها ، وبلاگها و گروههای اینترنتی با مضامین غیر اخلاقی و سیاسی وجود ندارد .


به این دلیل که بهارستان مجموعه ای متشکل از وب مسترهای حرفه ای بوده و با عنایت به آشنایی دوستان از کلیات عملکرد سیستمهای با کارکرد مشابه ، از توضیحات غیر ضروری و تکرار مکررات پرهیز نموده و از تمام وب مسترهای واجد شرایط تقاضا می شود آدرس اینترنتی سایت ، وبلاگ و یا گروه اینترنتی خود را به همراه شماره تماس و میزان بازدید روزانه به پست الکترونیکی زیر ارسال نمایند . کارشناسان بهارستان بعد از بررسی سایت ، وبلاگ و یا گروه شما و تایید صلاحیت آنها با شما تماس خواهند گرفت و در ارتباط با جزئیات همکاری با شما مذاکره خواهند نمود .

http://up.iranblog.com/images/tpa8u47rmkwd073ga1h.gif


http://up.iranblog.com/images/o8zd3t4eq518e7fieqwf.gif

با عضویت در  بهارستان به جمع وب مسترهای برجسته ایرانی بپیوندید

پست الکترونیکی : help.baharestan@yahoo.com

شماره تلفن: 09382679189