تبلیغات

آموزش زبان کره ای

http://nmobile.ir/shop/2010/10/آموزش-زبان-کره-ای/

 

 

آموزش زبان کره ای در یک دی وی دی

قیمت: 5500 تومان

 

icon icon

http://atlantik.hamvar.ir/Card.aspx?op=add&pid=1592

 

آموزش زبان کره ای

این برنامه از روشهای صوتی و تصویری و لغات نوشته شده برای کمک به یادگیری زبان کره ای شما استفاده می کند . شما می توانید تلفظ هر لغت را توسط یک سخنگوی بومی زبان بشنوید .

بعد از شنیدن تلفظ لغت شما می توانید صدای خودتان را ظبت کنیدو بعد تفاوت هر دو را بشنوید .

طرز تفکر تصویری تلفظ ها یک پیشرفته عالی در این برنامه محسوب می شود .

اصو لها

این برنامه اکثر زمینه ها را شامل می شود و چون ما علاقمند به دیدن نو شته ها و تمرینات دستوری بیشتر هستیم این مسئله باعث می شود که این برنامه پیچیده تر شود و یک زمینه کامل و عالی برای ایجاد دانش زبان فراهم کند .

سهولت استفاده از بر نامه

حتی اگر برای اولین بار از نرم افزار استفاده می کنید لازم نیست به کاربر غیر خود کار مراجعه کنید زیرا همه چیز واضح و آشکار است . و نیازی به توضیح ندارد .

تاثیر این بر نامه

این برنامه از مطالب و اطلا عاتی صوتی و تصویری برای کمک به یاد گیری شما استفاده می کند . شما می توانید در زمان دلخواه درسها را مرور کرده تا به راحتی آموزش ببینید و پیشرفت کنید .

اگر شما فقط از این نرم افزار استفاده کنید سطح لغت و تلفظ شما پیشرفت گسترده ای خواهد کرد .

کمک و تایید فنی

این نرم افزار نیازی به کمک و پشتیبانی ندارد اما برای مواقع نیاز یک دکمه Help با کمی توضیحات آموزشی وجود دارد .

خلاصه :

این نرم افزار یک بر نامه lnteractive می باشد تا بتواند به راحتی به شما آموزش دهد . این نرم افزار به افزدوه شدن لغات و پیشرفت کردن تلفظ شما کمک زیادی می کند شما با کاربرد از این نرم افزار می توانید در واقع یک لهجه از میان زبانهای دنیا انتخاب کنید و بعد از معنا و گویش صحیح و روان آن استفاده کنید .

این نرم افزار یک تحول در یاد گیری زبان خارجه محسوب شده و اید آل برای سفر یا آموزش بنیادی می باشد که تمام زبانهای دنیا را پوشش می دهد و لغات و عبارات اساسی و ضروری در موضوعات مختلف از قبیل غذا تا اصطلاحات اصولی را طبقه بندی کرده است و با تاثیر از این برنامه شما می توانید با هر جای جهان ارتباط بر قرار کنید . از زبان کرنیش تاکانتونی ونروژی بطور جالب و فوق العاده ترکیبی از خصوصیات حسی و مضمون گسترده در نرم افزار برای ترجمه سریع و یاد گیری بصورت چند زبانی قرار گرفته است


آموزش زبان کره ای در یک دی وی دی

قیمت: 5500 تومان

 

icon icon

http://atlantik.hamvar.ir/Card.aspx?op=add&pid=1592